Ferre Milano FM1G156M0041
GENERAL INFORMATIONS
Collection: Ferrè Milano Gent
TARGET
Male | Adult | Fashion
MOVEMENT & FEATURES
RONDA | Quartz | Analogue | Date
CASE
Stainless Steel | Silver grey | 10mm | 41mm
BAND/BRACELET
Stainless Steel | Silver grey | width 20mm | length 20mm
DIAL
Silver grey
SKU: FM1G156M0041_131390
Categories: Accessories, Men, Watches
Tags: Accessories, All Year, Ferré Milano, Grey, men, Silver, Watches
Description
GENERAL INFORMATIONS
Collection: Ferrè Milano Gent
TARGET
Male | Adult | Fashion
MOVEMENT & FEATURES
CASE
BAND/BRACELET